Ile kosztuje własny chleb?

Dziś z samego rana upiekłam chleb – mój pierwszy chleb na zakwasie. Zakwas jeszcze był młody, więc ciasto słabo wyrosło, ale i tak jestem zadowolona z efektu. Na prośbę mojego męża podliczyłam, ile kosztuje wykonanie takiego chleba.

chleb_1

Najpierw to, co łatwo policzyć, czyli składniki:

  • 6 łyżek zakwasu (około 3 łyżki mąki i 3 łyżki wody),
  • 200 g ekologicznej mąki żytniej razowej typu 2000,
  • 200 g ekologicznej mąki orkiszowej razowej typ 2000,
  • 2 łyżki ekologicznych płatków owsianych,
  • 2 łyżki ekologicznych pestek słonecznika,
  • łyżka soli,
  • 300 ml wody,
  • minimalna ilość oliwy i otrębów do wysmarowania blachy (tego nie liczę).

Według Wikipedii łyżka stołowa to około 15 ml wody i 10 g mąki. Dla ułatwienia policzę wszystkie składniki według miary mąki i wody. Za zimną wodę płacimy 11,47 zł za metr sześcienny (1000 litrów).

  • Kilogram ekomąki orkiszowej razowej kosztował nas 11 zł (to bardzo droga mąka), a więc 200 g kosztuje 2,20 zł.
  • Kilogram ekomąki żytniej razowej kosztował nas 5 zł, więc 200 g kosztuje 1 zł.
  • Ekologiczne płatki owsiane – około 5 zł za 450 g, więc 2 łyżki (około 20 g) kosztują 23 gr.
  • Ekologiczne pestki słonecznika – 9 zł za 500 g, więc 2 łyżki (około 20 g) kosztują 36 gr.
  • 300 ml wody kosztuje niecały grosz.
  • Łyżka soli to pewnie 2-3 grosze.

Składniki ogółem 3,83 zł.

Teraz energia elektryczna:

  • 10 minut pracy robotem o mocy 800 W,
  • 1 godzina 15 minut pracy piekarnika o mocy 2000 W.

To ważne – im większy chleb, tym bardziej się opłaca go piec, bo energia robota i piekarnika zawsze jest taka sama. Ja upiekłam mały chlebek na próbę – około 450 gramów, następny będzie na pewno większy.

Za energię płacimy 66 groszy za kilowatogodzinę, więc w tym wypadku zapłaciliśmy około 1,50 zł za prąd. W sumie mój chlebek kosztował około 5,33 zł. Nie mam pewności, czy wszystko dobrze oszacowałam, ale myślę, że rząd wielkości jest zbliżony.

chleb_2

W piekarni za kilogram chleba pszenno-żytniego razowego na zakwasie, z płatkami owsianymi, bez ziaren, płacimy 4,96 zł (nie jest to chleb ekologiczny). Gdybym użyła mąki pszennej, a nie orkiszowej, chlebek na pewno by staniał, ale ja chciałam mieć najlepsze składniki.

Jeszcze pokrótce, jak wykonać chleb: połączyć wszystkie składniki (ja używam mieszadła w robocie), odstawić na 3,5 h w ciepłe miejsce. Następnie znowu zamieszać, przełożyć do formy i zostawić na noc w ciepłym miejscu, pod przykryciem. Rano nagrzać piekarnik na 200 stopni C i piec chleb przez godzinę.

Za przepis dziękuję stryjence T., cioci Agnieszce!

Może przeczytasz także:

Jak zrobić mleko na kozim mleku?

Jak zrobić mydło na kozim mleku

Do przepisu na mydło na kozim mleku podchodziłam jak pies do jeża. Dlaczego? Ponieważ wydawało
Przepis na żel do WC

Przepis na żel do WC

Ten przepis na żel do WC sprawdziłam wielokrotnie na własnej muszli klozetowej. Jeśli sklepowe żele
Dezodorant DIY bez sody

Przepis na dezodorant DIY bez sody oczyszczonej

Kolejny przepis na dezodorant DIY, tym razem w wersji glinkowej. Po tym, jak wrzucałam przepisy

3 thoughts on “Ile kosztuje własny chleb?”

  1. „2URO”
    ten chlebek należy do nie drogich…
    chcleb bezglutenowy jest droższy ze względu na koszt mąki.maka 1kg kosztuje 14-16zł,z niej zrobię 2chleby.plus drożdze,olej,dodatki do chleba-siemie lniane,ziarka bądz jakieś przyprawy,a jak sie nie uda to dopiero KLOPS!miałam tak,nie raz…zwłaszcza w ostatnie święta ,tyle naplanowałam,kupiłam bezgl.produktów,a tu nic,uwirzcie nic mi się nie udało.no nie wspomnę o pierogach-totalna klapa,już beczałam nawet ile kasy straciłam,że nikt nie poje(a Wigilia była u nas).więc moje wypieki poszły w nie pamięc i kupiłam chleb,cena nie mała,ale smak cóż….najlepszy jest swój pieczony.Mimo wielu prób(nie udanych też)nie poddałamsię i dziś piokę chcleb bezglutenowy z gotowych mieszanek czasem z mąk ryzowych,kukurydzianych,gryczanych czy amarantusowych.A nawet udało mi się zdobyć kontakt do osoby która przywozi z Węgier mąki bezglutenowe,które są super,zupełnie inne niż nasze bezglutenowe.chleb z tej mąki piekłam nawet z jajkiem i masłem to smak nie ziemski,nawet ci co nie musząjesć bezglutenowe zajadali się!takie sytuacje mnie nakręcają,motywują do działania,syn powiedział że lubi moje chleby,piecz mi mamo!to słowa uznania dla moich rąk no i dla mąki;-))

  2. Wyliczenia prądu są błędne.
    Piekarnik nie pracuje pełną mocą przez cały czas, a jedynie do czasu osiągnięcia wymaganej temperatury.
    Później pobiera o wiele mniej prądu, tylko tyle ile jest potrzebne do podtrzymania osiągniętej temperatury.

    1. Te wyliczenia w ogóle już nie są aktualne (były tylko orientacyjne!), prąd zdrożał tak bardzo, że musiałabym wszystko na nowo policzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge