Targi Zero Waste w Warszawie. Dlaczego warto się wybrać?

Uwaga, wydarzenie został odwołane z powodu koronawirusa.

Targi Zero Waste w Warszawie w tym roku będą dla mnie wyjątkowe! Mam nadzieję, że się na nich zobaczymy, tym bardziej, że będą aż dwa spotkania, w których będę brała udział. Zapraszam Was na całe targi, które pierwszy raz będą trwały aż trzy dni i, co też jest nowością, odbędą się w Hali Gwardii.

Targi Zero Waste to okazja do spotkania się, porozmawiania, poznania nowych ludzi i nowych rozwiązań w duchu ZW. Będzie to szósta edycja Targów. Impreza dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcieliby uprościć swoje życie i ograniczyć ilość generowanych odpadów w domu, w pracy, podczas podróży. Organizatorzy – Fundacja alter eko i Little Greenfinity przygotowali szereg atrakcji.

Targi Zero Waste 2019
Targi Zero Waste 2019

Kiedy można się ze mną spotkać podczas Targów Zero Waste

W piątek 20 marca w godzinach 15:00-17:00 spotkam się z Wami przy okazji minipanelu poświęconego kompostowaniu. Spotkanie odbędzie się na antresoli Hali Gwardii.

W niedzielę 22 marca w godzinach 10:00-12:00 zapraszam na spotkanie ze mną, podczas którego będzie można sprawdzić, jaki typ kompostera/komposterki prezentujesz!

Targi Zero Waste 2019
Targi Zero Waste 2019

Targi Zero Waste, informacja prasowa

Podczas Targów będzie można m.in. wymienić elektroodpady na gadżety ekologiczne, zaopatrzyć się w bezodpadowe niezbędniki, ułatwiające ograniczanie wytwarzania odpadów, takie jak: domowe kompostowniki, torby, termokubki, produkty kosmetyczne i spożywcze bez opakowań, filtry do wody, pieluchy wielorazowe, dekoracje z recyklingu i wiele innych. Podczas targów odbędą się panele dyskusyjne poświęcone tematyce redukcji odpadów, prezentujące dobre praktyki w tym zakresie. Nie zabraknie warsztatów zero waste, podczas których będzie można przerobić stare na nowe, czy udoskonalić swoje umiejętności szycia. Zaplanowano także kąciki porad zerowastowych z zaproszonymi ekspertami, którzy odpowiedzą na każde nurtujące Was pytanie.

Targi Zero Waste to wyjątkowa impreza, organizowana jako zielony event, w myśl zasady: zaczynamy od siebie! Oznacza to, że podczas targów unikamy wytwarzania odpadów i dbamy o cenne zasoby przyrody. Wystawców i oferentów obowiązują zasady niestosowania opakowań jednorazowych oraz drukowanych ulotek, plakatów, folderów. Wszystkie drukowane materiały pochodzą z recyklingu a impreza promuje ideę współdzielenia, pożyczania i naprawiania.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy!

Szczegóły na www.targi-zerowaste.pl

Facebook: https://www.facebook.com/zerowaste.targi

Instagram: https://www.instagram.com/targi.zero.waste/

Targi Zero Waste 2019
Targi Zero Waste 2019

Targi Zero Waste Warszawa 2020 odbędą się w dniach 20-22 marca 2020 r.

  • piątek: w godzinach 9.00-20.00
  • sobota: w godzinach 10.00-20.00
  • niedziela: w godzinach 10.00 – 18.00

Miejsce: Warszawa, Hala Gwardii, ul. Żelaznej Bramy 1

Może przeczytasz także:

Jak nie marnować żywności?

Ile żywności marnujemy? Najnowszy raport ONZ

"Gdyby marnotrawstwo żywności było krajem, byłoby to trzecie co do wielkości źródło emisji gazów cieplarnianych"
Plastik w gumie do żucia

Nie żuj zwykłej gumy, bo żujesz plastik

– Ale że żujesz gumę? – zapytał mnie kpiąco znajomy. – Czasami... – odpowiedziałam, marszcząc
Pole dance

Pole dance i kubeczek menstruacyjny

Kiedy pierwszy raz zapisywałam się na zajęcia z pole dance (taniec na rurze, choć tak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge